wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:00:20
169334
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa lakierowana, pięknie zachowane

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 806

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  340 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  250 zł