wydawnictwa polskie, K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 wydanie Warszawa 1..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 15-11-2018 20:02:20
91773
Opis: wydawnictwa polskie, K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 wydanie Warszawa 1839, reprint Warszawa 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 128 stron + 65 tablic formatu B5, oprawa twarda w półskórek, reprint klasycznego opracowania monet polskich, pięknie zachowany

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 330

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł