wydawnictwa polskie, Aleksandra Popioł-Szymańska - Poglądy monetarne w Polsce od XV do XVIII wi..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:02:40
165389
Opis: wydawnictwa polskie, Aleksandra Popioł-Szymańska - Poglądy monetarne w Polsce od XV do XVIII wieku, Poznań 1978
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 208 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bardzo ciekawa praca rekonstruująca poglądy monetarne głównie w oparciu o akty normatywne i piśmiennictwo z epoki, pięknie zachowane

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 476

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  44 zł
6)  32 zł
7)  26 zł
8)  24 zł