czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zestaw 6 zeszytów: 1961 zeszyt 1, 1972 zeszyt 1,..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:01:00
165338
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zestaw 6 zeszytów: 1961 zeszyt 1, 1972 zeszyt 1, 1973 zeszyt 3, 1973 zeszyt 4, 1974 zeszyt 2, 1978 zeszyt 3-4
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: zeszyty z artykułami dotyczącymi głównie mennictwa średniowiecznego i nowżytnego, dotyczącymi m.in. reform monetarnych Stanisława Augusta, wartości nominalnej najstarszych groszy praskich, siły nabywczej pieniądza w Krakowie w XVII i XVIII w., groszy Kazimierza Wielkiego czy mennicy opolskiej w XVII wieku, oprawa kartonowa, razem 6 sztuk

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 246

1)  34 zł
2)  32 zł