Polska, odznaka 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:39:00
167089
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka 2. Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu, 1 wersja z usuniętą agrafką; W owal wpisany krzyż z promieniami w kątach, w środku Orzeł typu napoleońskiego, na ramionach II-L-P-B, w kątach krzyża daty 30-IX-1914-1916, na stronie odwrotnej numer 455, z nakrętką sygnowaną R. DREWNICKI GRAWER WARSZAWA CHMIELNA 1
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 45.8 x 33.4 mm, z nakrętką, ślad po spiłowanej agrafce
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 22-24, Stela 2.12

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 129

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  180 zł