Wielka Brytania, 2 pensy, 1797

Rozpoczęcie: 08-10-2018 18:00
Zakończenie: 18-10-2018 22:36:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:36:20
166910
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, 2 pensy, 1797, Birmingham, Popiersie / Britannia
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedż 56.92 g, rant lekko uszkodzony
Literatura: Seaby 3776

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 342