Prusy Książęce 1525-1657, talar, 1634

Cena wylicytowana: 4 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:23:20
166969
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, talar, 1634, Królewiec, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.75 g, resztki blasku menniczego na awersie, uszkodzone obrzeże
Literatura: Dav. 6141, Kop. 3945 (R2), Slg. Marienburg 1509

Cena końcowa: 4 600 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 813

1)  4 600 zł
2)  4 500 zł
3)  3 700 zł
4)  3 500 zł
5)  2 900 zł
6)  2 800 zł
7)  2 300 zł
8)  2 200 zł