Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:18:00
166878
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.B 2. numeracja 1470
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po fachowej konserwacji z małym uzupełniem, rzadka seria
Literatura: Lucow 11a (R4), Miłczak A1d

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 312

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 100 zł
4)  960 zł
5)  900 zł
6)  820 zł
7)  800 zł
8)  780 zł