czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny nr 2 (386) 2017, Warszawa

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:16:00
91753
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny nr 2 (386) 2017, Warszawa
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 80 stron formatu B5, wewnątrz artykuły dotyczące m. in. zbórz na monetach antycznych, groszy praskich ze skarbu średzkiego czy atrybucji i datowania halerzy wrocławskich typu Rempel, pięknie zachowane

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 1 zł
Cena szacunkowa: 1 zł
Ilość odsłon: 117

1)  12 zł
2)  10 zł
3)  9 zł