wydawnictwa polskie, Rodolfo Ratto - Monnaies Byzantines et d'Autres Pays Contemporaines a l'Ep..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:14:00
91759
Opis: wydawnictwa polskie, Rodolfo Ratto - Monnaies Byzantines et d'Autres Pays Contemporaines a l'Epoque Byzantine, Amsterdam 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 151 stron + 68 tablic formatu A4, oprawa twarda płócienna, bardzo ładnie zachowane, bardzo bogato ilustrowany katalog monet bizantyjskich

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 215

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  55 zł
4)  46 zł