wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:13:20
91698
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa lakierowana, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 213

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  46 zł