wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:12:40
167011
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom V część 2: 1916-1978 oraz tom IX część 1: systemy klasyfikacyjne i elementy przynależności monet
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 203 + 400 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazane, w tomie IX dedykacja z autografem Edmunda Kopickiego, bardzo ładnie zachowane, razem 2 książki

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 205

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  14 zł
4)  12 zł