Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:12:20
167010
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w. Warszawa 1981
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, wewnątrz uzupełnienia do tomu, na stronie tytułowej autograf Kopickiego, pięknie zachowane

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 208

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  34 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  20 zł
8)  18 zł