wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej, Warszawa 1974 rok

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:11:20
165416
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej, Warszawa 1974 rok
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 156 stron formatu B5, oprawa kartonowa, ilustracje w tekście, katalog medali wybitych przez Mennicę Państwową w latach 1946-1968, pięknie zachowane

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 213

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  18 zł