wydawnictwa zagraniczne, Thaddeus Maczynski - Poland's Millennium (966-1966). A commemoration in Me..

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:11:00
166666
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Thaddeus Maczynski - Poland's Millennium (966-1966). A commemoration in Medallic Art, wydanie The Polish American Numismatic Association in Chicago, brak roku wydania
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 123 strony, oprawa miękka, katalog medali związanych z 1000. leciem Państwa Polskiego. Książka z autografem autora.

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 560

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  36 zł