wydawnictwa polskie, Więcek Adam - Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:10:40
165383
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam - Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron + 27 tablic, format B5, oprawa kartonowa z obwolutą, bardzo ciekawe opracowanie medali Piastów Śląskich, lekko zniszczona obwoluta, środek bardzo ładny

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 160

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  28 zł