wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:10:00
165411
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu B5, brak tablic, miękka oprawa, część stron nierozcięta, pięknie zachowany

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 202

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł