wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Notgeld der deutschen Inflation: 1922, München 1975

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:09:00
91764
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arnold Keller - Das Notgeld der deutschen Inflation: 1922, München 1975
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 stron + 13 tablic formatu A4, oprawa kartonowa, bardzo szczegółowy katalog niemieckich banknotów zastępczych wraz z ich wyceną, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 251

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  32 zł