wydawnictwa polskie, Andrzej Schmidt - Katalog monet lokalnych z ziem polskich 1916-1922, Gniez..

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:08:20
91758
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Schmidt - Katalog monet lokalnych z ziem polskich 1916-1922, Gniezno 1995
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A5, oprawa kartonowa, exlibris WCN, ładnie zachowane

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 356

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  20 zł
4)  16 zł
5)  12 zł