czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 2-3 (70-71), Kraków 1907

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:02:20
165342
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 2-3 (70-71), Kraków 1907
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: numer kompletny, oprawa kartonowa luźna, format ok. A4, lekko postrzępiona zewnętrzna krawędź stron

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 41

1)  22 zł
2)  22 zł
3)  18 zł