czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1-2 (55-56), Kraków 1903

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:01:40
165344
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1-2 (55-56), Kraków 1903
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: numer kompletny, oprawa kartonowa luźna, format ok. A4, pięknie zachowane

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 308

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  30 zł