czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 4 (54), Kraków 1902

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:01:00
165345
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 4 (54), Kraków 1902
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: numer kompletny, oprawa kartonowa luźna, format ok. A4, pięknie zachowane, blok nierozcięty, w środku spis treści tomu IV

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 47

1)  26 zł
2)  24 zł