wydawnictwa polskie, zestaw Biuletynów Numizmatycznych z lat 1965-1982

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:00:20
167012
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw Biuletynów Numizmatycznych z lat 1965-1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brak roczników 1968 i 1978, roczniki 1965-1977 w oprawach introligatorskich, roczniki 1970-1973 w nieco mniejszej oprawie z lekko przyciętymi zeszytami, zazwyczaj bez szkody dla tekstu lub z uciętą numeracją stron, w zeszytach 7 i 9/1970 na niektórych stronach ucięty ostatni wers, roczniki 1979, 1980, 1981 i 1982 nieoprawiona, całość bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 133

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  310 zł
4)  300 zł