Polska, 1 złoty, 1831

Polska, 1 złoty, 1831

Polska, 1 złoty, 1831

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:20:40
167135
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 1 złoty, 1831, podpis Łubieński, seria A, numeracja 791369
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: złamania w poziomie i w pionie, ubytki papieru przy marginesach, na rogach, ubytki w strukturze

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 125

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  840 zł
5)  800 zł