Polska, medal patriotyczny, 1929

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:27:40
166664
Opis: Polska, medal patriotyczny, 1929, niesygnowany medal, Aw: Popiersie Pułaskiego z głową nakrytą konfederatką 3/4 w lewo, w otoku FATHER OF AMERICAN CAVALRY, z boków 1779-1929, Rw: Tarcze z herbami USA i Polski, w 8 wierszach: CASIMIR PULASKI / POLISH AMERICAN / PATRIOT / AIDED THE COLONIST / IN THEIR FIGHT / FOR LIBERTY / DYING GLORIOUSLY / IN ACTION
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32 mm, 10.70 g, przedziurawiony
Literatura: Strzałkowski 649, jednak bez sygnatury

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 404

1)  135 zł
2)  130 zł