Wielka Brytania, szyling, 1887

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:26:00
166875
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, szyling, 1887, Londyn
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładne
Literatura: S. 3926

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  90 zł