Rosja, 25 kopiejek, 1896

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, 25 kopiejek, 1896

Rosja, 25 kopiejek, 1896

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:24:40
165016
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 25 kopiejek, 1896, Petersburg, litera Г blisko daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 96, Kazakov 43

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 214

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  36 zł