Polska, 10 fenigów, 1920

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:14:40
164517
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 10 fenigów, 1920, Gdańsk, małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z małą twarzyczką, ozdobnik trójlistny, bez kropek po bokach kwiatów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna, bardzo ładna moneta w pudełku firmy NGC nr 2795303-003 z oceną AU55
Literatura: AKS 18, CNG 503, Jaeger D.1a, Parchimowicz 51, Jezioro 56.3/9

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 318

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  115 zł
7)  95 zł
8)  90 zł