Grecja i posthellenistyczne, brąz, koniec II w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:06:20
166234
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos, brąz, koniec II w. pne, Aw: Głowa Aresa w hełmie w prawo; Rw: Miecz w pochwie, po bokach ΑΜΙΣΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 7.80 g
Literatura: SNG von Aulock 6723, SNG Cop. 156, Sear 3643

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  75 zł
2)  70 zł