Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:04:20
165626
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ, pod koniem ΛY, obok półpostać lwa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 5.25 g, ciemna patyna
Literatura: Thompson 2

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 154

1)  32 zł
2)  30 zł