Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:03:20
165614
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ, pod koniem AV (ligatura)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17 mm, 6.03 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 592

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 113

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł