Grecja i posthellenistyczne, stater, 378-372 pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:01:20
166835
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja - Tarsos - Datamer 378-372 pne, stater, 378-372 pne, Tarsos, Aw: Głowa kobiety lekko w lewo, Rw: Głowa w hełmie z pióropuszem w prawo, napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.25 g, 22 mm, na rewersie punca z głową - byk
Literatura: SNG Cop. 279

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 225

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł