Polska, medalik religijny z uszkiem, 1840

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:49:00
166534
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik religijny z uszkiem, 1840, Kraków, pamiątka beatyfikacji B. Bronisławy, 3 IX 1840, Aw: Niewiasta klęcząca przed Chrystusem, w otoku napis w dwóch wierszach BRONISŁAWO CÓRKO MOJA KRZYŻ MOY JEST KRZYŻEM TWOIM, poniżej sygnowany SZACHNA, Rw: Święta Maria i Św. Jacek,, stojący na chmurze, A CHWAŁA MOJA BĘDZIE CHWAŁĄ TWOJĄ, poniżej NAYS. PANNA I S. JACEK KRAKÓW 1840, sygnowany KAUSAL
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 25x21 mm, 3.99 g
Literatura: Rewoliński 987 (R2)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 589

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  150 zł