Niemcy, medal chrzcielny

Niemcy, medal chrzcielny

Niemcy, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:48:20
166600
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal chrzcielny, sygnowany P. H. M., Aw: Scena chrztu dziecka, po prawej ukrzyżowany Chrystus, nad dzieckiem Duch Święty w postaci Gołębicy, powyżej Bóg Ojciec, w otoku napis, Rw: Jezus przedstawiony jako wędrowiec, obok leżące dziecię, napis w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 48 mm, 29.35 g

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 525

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  360 zł