Rosja, rubel, 1762

Rosja, rubel, 1762

Rosja, rubel, 1762

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:31:40
166478
Opis: Rosja - Piotr III 1761-1762, rubel, 1762, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadka moneta, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 11, Diakov 7 (R2)

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 725

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  3 300 zł
4)  3 000 zł
5)  1 700 zł
6)  1 400 zł
7)  1 400 zł
8)  1 300 zł
9)  1 200 zł