Śląsk, 3 krajcary, 1631 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1631 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1631 HR

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:24:20
166085
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1631 HR, Wrocław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 692, F.u.S. 236

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 125

1)  30 zł