Polska, 20 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:42:40
166440
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 20 marek polskich, 17.05.1919, seria F, numeracja 0576768
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane rogi, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 334 (R3), Miłczak 21c

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 425

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  340 zł
8)  320 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł