Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:39:00
165978
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 10 złotych, 8.06.1794, seria D, numeracja 22644
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalne przebarwienia i ubytki papieru, ale bardzo ładny banknot w opakowaniu firmy PMG z oceną Choice Extremely Fine 45
Literatura: Lucow 21 (R2), Miłczak A2

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 388

1)  1 700 zł
2)  1 700 zł
3)  1 350 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  920 zł