wydawnictwa polskie, Ireneusz Banaszkiewicz - Katalog orłów z kolekcji Ireneusza Banaszkiewicza..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:35:00
91707
Opis: wydawnictwa polskie, Ireneusz Banaszkiewicz - Katalog orłów z kolekcji Ireneusza Banaszkiewicza, Częstochowa 2016
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 256 stron formatu B5, oprawa twarda, bardzo bogato ilustrowany katalog dużego zbioru orłów polskich, exlibris WCN ze skasowanym numerem

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 845

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  65 zł