Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:33:20
166019
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom IV, Pomorze Gdańskie i Wolne Miasto Gdańsk; Warszawa 2007, około 170 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa, piękny stan
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 119

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  350 zł