Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:33:00
166018
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom III, Poznańskie; Warszawa 2006, około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa, wyśmienity stan
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 110

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  310 zł
4)  185 zł
5)  160 zł
6)  150 zł