Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:32:40
166017
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005, około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych, piękny stan
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 89

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł