wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Pieniądz papierowy polski odrodzonej, Kraków 1939

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:31:20
91717
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Pieniądz papierowy polski odrodzonej, Kraków 1939
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 23 strony formatu B5, miękka oprawa, nadbitka artykułu z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 314

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  24 zł