wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960,..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:31:00
166623
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960, 117 formatu B5, oprawa kartonowa, bardzo ładny stan zachowania
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 371

1)  65 zł
2)  65 zł
3)  40 zł
4)  36 zł