wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, wyd. ..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:30:40
166624
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, wyd. PWN, Warszawa 1964., 237 str + 8 tablic, twarda oprawa, stan bardzo dobry
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 97

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  105 zł
4)  28 zł
5)  26 zł