Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:54:00
165521
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985, strona główna pięcioramienna gwiazda emaliowana na kolor czerwony, na tle gwiazdy w formie pęków promienie, sierp i młot, strona odwrotna sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i numer 1750900
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mocowanie na śrubę z nakrętką, srebro złocone
Literatura: Sańko s. 94

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 379

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł