Polska, odznaka II Zlotu Narodowego ZHP, 1929

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:50:20
165512
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka II Zlotu Narodowego ZHP, 1929, odznaka jednoczęściowa, słupek, nakrętka sygnowana ZPS 15/T
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 23 x 23 mm

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 608

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł