Polska, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:48:40
165522
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka pamiątkowa NKN, 1914-1917, zapięcie na agrafkę, ukoronowana tarcza złocona i emaliowana, w tle Orzeł i daty 1914 1917, na stronie odwrotnej wklęsły napis praw. zastrzeż., i napis wypukły Niepodległa Polska 5./11. 1916. Samarytanin Polski Schronisko Legionistów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 40 x 24 mm, nieznacznie uszkodzona emalia
Literatura: Opałko zeszyt trzeci, poz. 61 ss 34-35

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 556

1)  125 zł
2)  120 zł