Polska, KOPIA? - orzeł Marynarki Wojennej wzór 19

Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 22:46:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:46:20
165509
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, KOPIA? - orzeł Marynarki Wojennej wzór 19, dwuczęściowy, kotwica mosiężna mocowana na wąsy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 40 x 29 mm, prawdopodobnie jest to kopia z II połowy XX w.

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 989