Polska, zestaw orłów wzór 19

Polska, zestaw orłów wzór 19

Polska, zestaw orłów wzór 19

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:46:00
165508
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, zestaw orłów wzór 19, niesygnowane
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz jasny 59 x 42 mm, mosiądz ciemny 63 x 45 mm, razem 2 sztuki
Literatura: Banaszkiewicz 413 podobny, Banaszkiewicz 391

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 385

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  160 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł